Özel bir öğretmenle etkileşimin öğrenmenizi hızlandırdığını hissediyorsunuz, yoğun yaşamınızı karşılayan bir programa ihtiyacınız var, kişiselleştirilmiş öğretim istediğiniz bir aşamadasınız.  Kişiselleştirilmiş 1’e 1 eğitim ile İtalyanca bilgisini öğrenmek veya geliştirmek isteyen başlangıç, orta ve ileri düzey öğrenciler için çevrimiçi özel, kişiye özel dersler mevcuttur.

Bu özel geliştirilmiş program, haftada bir veya iki kez özel bir öğretmenin özel öğrenciyle çevrimiçi olarak buluştuğu gerçek zamanlı sesli / görüntülü sohbet üzerinden yürütülür; öğretmen öğrencinin eğitim ihtiyaçlarını belirler, ödev ve ödevleri düzeltir ve hızlı ve optimal sonuçlar elde etmek için öğrenci ile birlikte çalışır.

1’e 1 Özel Derslerde öğrenci, etkileşimli bir sesli / görüntülü sohbet hizmeti (Skype tarafından desteklenmektedir) aracılığıyla çevrimiçi olarak Siber İtalyan öğretmeniyle tanışır. Özel ders programı, öğrencinin eğitim ihtiyaçlarına ve hedeflerine dayanmaktadır. Dersler öğelerin bir kombinasyonuna dayanmaktadır: pratik yaklaşım, ilginç etkinlikler ve eğitim materyali, sözlü uygulama, dinleme ve anlama becerileri, dil öğelerinin analizi ve uygulaması, ev ödevi ve ev ödevi düzeltmesi.

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Uzman Eğitim Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!